Szkolenie pracowników samorządowych i przedstawicieli organizacji pozarządowych

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

7 listopada 2017

W dniu 20 października 2017 r. w godz. 9.00 – 13.30 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Zarębie odbyło się szkolenie pracowników samorządowych gminy Siekierczyn i przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie gminy.

Tematem szkolenia był Narodowy Program Zdrowia na lata 2016 – 2020. Zostały omówione role i zadania jednostek samorządu terytorialnego związane z realizacją Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016 – 2020. Narodowy Program Zdrowia jest dokumentem strategicznym dla zdrowia publicznego, a przyjęcie Programu było jednym z głównych założeń ustawy o zdrowiu publicznym. Dzięki jej realizacji Polacy będą mieć większą świadomość tego, jak ważny jest zdrowy styl życia i zachowania prozdrowotne.

W związku z powyższym szczegółowo omówiono Krajowy Program Przeciwdziałania Narkomanii, Krajowy Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Program Uzależnienia od Nikotyny.

Organizatorem szkolenia był Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siekierczynie i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Siekierczynie.

Dyrektor
Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Siekierczynie
Zofia Chmielewska

 

Zofia Chmielewska

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:GOPS w Siekierczynie
Data utworzenia:2017-11-07
Data publikacji:2017-11-07
Osoba sporządzająca dokument:Zofia Chmielewska
Osoba wprowadzająca dokument:Zofia Chmielewska
Liczba odwiedzin:1160

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2017-11-07 11:01:28Zofia ChmielewskaDodanie informacjiSzkolenie pracowników samorządowych i przedstawicieli organizacji pozarządowych
2017-11-07 10:56:07Zofia ChmielewskaDodanie informacjiSzkolenie pracowników samorządowych i przedstawicieli organizacji pozarządowych